Pranie Wykładzin

Pranie wykładzin: Odplamianie, odkurzenie, szczotkowanie, neutralizacja zapachów.

Wykładziny, tapicerki, dywany, krzesła, zestawy wypoczynkowe – należy prać. Pytanie: jak? Oczywiście przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Naszą specjalizacją jest czyszczenie wykładzin oraz pranie tapicerek meblowych. Posiadamy w tym kilkuletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, który, w zależności od stopnia zabrudzenia, dobierze odpowiednie środki –  co zaprocentuje szybkimi i znakomitymi efektami. Dojeżdżamy bezpłatnie do każdego klienta na terenie  Wrocławia i okolic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Czyszczenie wykładzin: Bezpiecznie i skutecznie

Czyszczenie zabrudzonych powierzchni wykonujemy metodą ekstrakcyjną, polegającą na dogłębnym usuwaniu nawet bardzo głęboko „wżartego” brudu, bez pozostawiania najmniejszego śladu. Jak to możliwe? Dysonujemy sprzętem najwyższej klasy oraz specjalistycznymi środkami, które są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Wszelkie preparaty użytkowane do prania wykładzin posiadają atesty i są nieszkodliwe dla ludzi, zwierząt czy roślin. Czas schnięcia wypranych powierzchni ograniczony jest do minimum.

Usuwamy nawet problematyczne zabrudzenia i trudne do wywabienia plamy. Skutecznie pozbywamy się: sierści zwierząt, roztoczy, zneutralizujemy nieprzyjemne zapachy. Po praniu oferujmy impregnację powierzchni, tak aby uzyskany efekt utrzymywał się jak najdłużej a materiał w przyszłości czyścił się znacznie łatwiej.

Zadzwoń